Наші технології

Технології та субстанції
Технологія низькотемпературного сублімування та екстракції дозволяє отримувати біологічно активні компоненти, які можуть бути основою для розробки унікальних лікарських та косметичних препаратів нового покоління.
Про технологію кріосублімаційного фракціонування

[Вікіпедія] Субліма́ція (лат. sublimatio від sublimo — «підіймаю, підношу») — перехід речовини із твердого стану в газоподібний, оминаючи рідку фазу.

В період з 1995 по 2003 роки співробітниками Харківського науково-виробничого центру ЗАТ “Інститут кріогенних технологій” створено та запатентовано принципово нову технологію кріосублімаційного молекулярного фракціонування та вибіркового екстрагування тканин плаценти.

Подальші дослідження показали, що плацентарні фракції, які були отримані за допомогою кріогенних технологій, мають дуже високу біологічну активність. Це пояснюється двома перевагами:

  • В процесі переробки максимально зберігається молекулярна структура біологічно-активних речовин.
  • Молекулярний склад екстрактів відрізняється від відомих аналогів значно більш широким спектром біологічно активних комплексів.

Також дуже важливо, що при кріосублімаційному фракціонуванні в кінцевому продукті повністю відсутні будь-які домішки хімічних реактивів.

Технологія низькотемпературного сублімування та екстракції дозволяє отримувати біологічно активні компоненти, які можуть бути основою для розробки унікальних лікарських та косметичних препаратів нового покоління.

Постепенный лизис (постепенное расщепление)

[Вікіпедія] Ліз (др.-грец. λύσις «поділ») — розчинення клітин та їх систем, у тому числі мікроорганізмів, під впливом різних агентів, наприклад ферментів, бактеріолізинів, бактеріофагів, антибіотиків.

Основною діючою речовиною біологічно активних добавок “Фірсаніл” та “Олазіф” є комплекс натуральних низькомолекулярних білкових сполук – поліпептидів та олігопептидів.

Технологія виробництва препаратів унікальна та розроблена вченими ТОВ “Біоділік”.

“Ноу хау” методики дозволяє поступово розщеплювати органічні речовини до низькомолекулярних сполук з масою 5000-6000 Дальтон. За своєю структурою ці речовини подібні до метаболітів клітинного обміну і не мають видової специфічності.

Тобто, наша методика виробництва дозволяє досягти найвищого ступеня біодоступності та біосумісності препарату для людини.

Вихідною сировиною для нашої продукції є ікра та молоки лосося.

Компоненти пептидного комплексу, вироблені за нашою методикою, здатні включатися в метаболічні ланцюжки як субстрати та каталізатори, внаслідок чого покращується внутрішньоклітинний обмін речовин. Це сприяє відновленню порушених зв’язків та нормалізує функціонування регуляторних систем організму: нервової, імунної, ендокринної.

Більше того, БАД “Фірсаніл” та “Олазіф” – це багатокомпонентні препарати, склад яких не обмежується поліпептидними субстанціями.

Технології та субстанції
Про фактори росту
Про фактори росту

Фактори росту: деталі про молекули пептидної природи та їх використання у сучасній косметології, відновлювальній медицині та геронтології від нашіх експертів

Читати далі »
Про пептиди
Про пептиди

Застосування пептидних комплексів у практичній медицині показує їх надзвичайно високу ефективність при досить широкому спектрі патологічних процесів.

Читати далі »