Ефективний союз біології та медицини​

Про нас
РЕНОВАЦІЯ — це група компаній та окремих осіб, які об'єдналися заради спільної мети - розробки та впровадження препаратів біологічного походження для лікування, профілактики, оздоровлення та омолодження людини.

Відкриття останніх десятиліть у галузі молекулярної біології, цитології та генетики значно розширили можливості застосування в медицині та косметології біологічних методів лікування.

Практичне застосування стовбурових клітин, похідних плаценти, поліпептидів відкривають нову еру – еру біологічних препаратів.

Поєднавши інтелектуальний потенціал та технічні можливості кількох харківських компаній, ми змогли створити ефективний союз біології та медицини. Це дозволило максимально актуалізувати, а також підняти рівень фундаментальних та клінічних досліджень.

Хороша внутрішня взаємодія, широкі клінічні можливості у поєднанні із затребуваністю наших досягнень, значно скоротили шлях від науки до практики.

Ми – це група компаній та окремих осіб, які об’єдналися заради спільної мети – розробки та впровадження препаратів біологічного походження для лікування, профілактики, оздоровлення та омолодження людини.

ТОВ “Центр кріогенних технологій”

Заснований проф.Осецьким О. І. Центр є однією з провідних установ в своїй галузі в Україні. Проводить дослідницьку та експериментальну діяльність в області біології та фізики.

ПП “Пульс-Тера”

Науково-практичний центр, який багато років займається вивченням властивостей плаценти, впровадженням інноваційних та прогресивних методів в клінічній медицині, валеології та косметології.

ТОВ “Біоцел”

Спеціалізується на клітинних технологіях: фундаментальні дослідження, виробництво, клінічне застосування, клінічні випробування стовбурових клітин та їхніх похідних.

ТОВ “Біоділік”

Біотехнологічна компанія, яка займається розробкою та впровадженням інноваційних препаратів на основі активних речовин біологічного походження.

ТОВ “Пульс-Медіка”

Багатопрофільний медичний центр. Клінічна база Харківського національного медичного університету та Інституту невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН України.

Багаторічна співпраця з науковцями українських науково-дослідних інститутів призвела до створення препаратів, здатних відновлювати функції організму на клітинному рівні.

У дослідній сфері ми тісно співпрацюємо з фармацевтичними компаніями та профільними університетами в Україні, такими як: Харківський національний медичний університет, Харківський Національний університет ім.В.Н.Каразіна, Інститут проблем кріобіології та кріомедицини Національної академії наук України, Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН України, Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України.

Фундаментальні дослідження показують, що розроблені нами діючі речовини мають нормалізуючий вплив на функціонування різних систем організму, а також благотворно впливають на біологічний вік клітин та тканин.

Клінічні результати підтверджують високу ефективність та безпеку наших препаратів.

Все це відкриває широкі перспективи застосування нашої продукції у різних напрямках медицини та косметології.

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ